Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhodnocení školního roku únor-červen 2009

22. 6. 2009

VYHODNOCENÍ ŠKOLNÍHO ROKU ÚNOR - ČERVEN 2009

 

1. POCHVALY

2. STŘÍBRNÉ KARTY

3. HMOTNÉ CENY

 

1. POCHVALY

Celkem bylo uděleno 15 pochval; byly přidělovány především podle docházky, ale jistou roli zde hrála i aktivita v hodinách, známky a účast v celoroční soutěž                                                     

Cornelie Ice

Uděluji pochvalu za pravidelnou docházku na hodiny Mytologie, za aktivitu v nich projevovanou, za vzorně vypracované povinné i nepovinné práce (9V), neméně pak i za účast v Celoroční soutěži.

 

Creed Olagonlagová

Uděluji pochvalu za slušnou docházku na hodiny Mytologie, za zcela neskutečně vysokou aktivitu v nich projevovanou, za vzorně vypracované povinné i nepovinné práce (13V), neméně pak i za účast v Celoroční soutěži.

 

Elaine DuPres

Uděluji pochvalu za pravidelnou docházku na hodiny Mytologie, za aktivitu v nich projevovanou a též za vzorně vypracované povinné i nepovinné práce (12V).

 

Elisa Ouse

Uděluji pochvalu za 100% docházku a vysokou aktivitu projevovanou v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování povinných i nepovinných prací (13V), neméně pak i za účast v Celoroční soutěži.

 

May le Cheval

Uděluji pochvalu za pravidelnou docházku na hodiny Mytologie, za vysokou aktivitu v nich projevovanou a též za vzorně vypracované povinné i nepovinné práce (11V).

 

Milwen Swamptouch

Uděluji pochvalu za 100% docházku a vysokou aktivitu v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování povinných i nepovinných prací (13V), neméně pak i za účast v Celoroční soutěži.

 

Monča Black

Uděluji pochvalu za 100% docházku a vysokou aktivitu v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování všech povinných i nepovinných prací (14V), neméně pak i za účast a umístění se na 3.místě v Celoroční soutěži.

 

Narcissa Teacherová

Uděluji pochvalu za pravidelnou docházku a velkou aktivitu v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování povinných i nepovinných prací (13V), neméně pak i za účast a umístění se na 9.místě v Celoroční soutěži.

 

Nikol Lanstay

Uděluji pochvalu za pravidelnou docházku na hodiny Mytologie, za aktivitu v nich projevovanou, za vzorně vypracované povinné i nepovinné práce (11V), neméně pak i za účast v Celoroční soutěži.

 

Petr Fox

Uděluji pochvalu za pravidelnou docházku a vysokou aktivitu v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování všech zadaných povinných i nepovinných prací (14V), neméně pak i za účast a umístění se na 7.místě v Celoroční soutěži.

 

Petra Sedláková

Uděluji pochvalu za 100% docházku a vysokou aktivitu v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování všech povinných i nepovinných prací (13V), neméně pak i za pravidelnou účast a získání 1.místa v Celoroční soutěži. Absolutně nejlepší studentka 1.ročníku.

                                                                              

Rock Holmesová

Uděluji pochvalu za 100% docházku a vysokou aktivitu v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování povinných i nepovinných prací (12), neméně pak i za pravidelnou účast v Celoroční soutěži.

 

Stella de Mimsy

Uděluji pochvalu za 100% docházku a vysokou aktivitu v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování povinných i nepovinných prací (13V), neméně pak i za účast a umístění se na 2.místě v Celoroční soutěži.

 

Terry Mathusová

Uděluji pochvalu za pravidelnou docházku na hodiny Mytologie, za aktivitu v nich projevovanou, za vzorně vypracované povinné i nepovinné práce (9V), neméně pak i za účast v Celoroční soutěži.

 

Valantina Vaneová

Uděluji pochvalu za pravidelnou docházku a vysokou aktivitu projevovanou v hodinách Mytologie, za vzorné vypracování všech povinných i nepovinných prací (14V), neméně pak i za účast a umístění se na 5.místě v Celoroční soutěži.

 

2. STŘÍBRNÉ KARTY

Stříbrných karet bylo přiděleno taktéž 15, opět zde byla hlavní prioritou docházka, ale i aktivita v hodině, plnění úkolů a další.

Stříbrné karty získávají:

Alkiee Winderstone, Amelia Susan Moosová, Aneta Parkrová, Angelica de Sunbow, Christina la Rosse, Cornelia Haleová, Draconie Blacfoy, Ewika Kunčarová, Hermiona Grangerová, Jane Kentová, Jimena Castilová, Myška Chytrá, Narcissa Sam Black, Serena Panettiere, Terka Ezoxlucius

 

3. HMOTNÉ CENY

Celkový počet mnou odučených hodin je 14, tudíž dle toho, na kolika hodinách jste byli přítomni, vám byly uděleny dárky

14/14    Náhrdelník s přívěskem ve tvaru srdíčka

Elisa Ouse, Hermiona Grangerová, Stella se Mimsy, Milwen Swamptouch, Monča Black, Angelica de Sunbow, Petra Sedláková

13/14    Amulet ve tvaru pentagramu

Narcissa Teacherová, Elaine du Pres, Nikol Lanstay, Pansy Salazarová, Terry Mathusová, Ewika Kunčarová, Cornelie Ice, Cornelia Haleová, Valantina Vaneová

12/14    Létací miniatura koštěte

Petr Fox, Myška Chytrá, Christina la Rosse, Nicolas André, Alkiee Winderstone, Aneta Parkrová, Serena Panettiere, Rock Holmesová, May le Cheval

11/14    Plyšové srdíčko

Jimena Castilová, Ametyst de Cat, Draconie Blacfoy, Jane Kentová, Narcissa Sam Black, Creed Olagonlagová, Amelia Susan Mossová

10/14    Skleněný koník

Carolin Lielová, Kanee Kitty

  9/14     Svetr od paní Weasleyové

Serena Killingsworth, Joane von Pick, Joanne Leafsová, Terka Ezoxlucius, Tess De Lacoy, Amber Morrison, Nannerl de Narsil, Prudence Clipová

  8/14     Plyšový medvídek

Black Rose, Myška Myšková, Drega Cannivelová, Lili White, Mariana Kohoutová, Keira Stefanová, Christina Lavigne

  7/14     Kalendář

Eduard von Nahodil, Misula W, Adéla Kotrlova, Ismira Tialdarí

  6/14     Děsivé dělobuchy

Rain Brathes, Sabrina Spellman, Rose Flowerová, Peggy Meggys

  5/14     Rychlozatmívací prášek

James Fawles, Amélie Brownová, Will Worlocková, Claire de Sansés

  4/14     Gumový had

Emily McRaflooková, Tea Willow, Nergia Sakttrová

  3/14     Žertovné hůlky

Jasmine Cermabelle

  2/14     Okrasný zápisník

              Pancuska Kralová

  1/14     10ks krmení/sladkostí/pergamenů

              Kim Krisstule